אודות בית המפתח

בית המפתח הינו מרכז מנעולים הפועל בתחום במשך שנים רבות. אנחנו פעילים באזור הדרום ומשרת קהל לקוחות רב ונאמן ביישובים כגון אופקים, נתיבות, שדרות, באר שבע, להבים, עומר ועוד. הזמינות שלנו ללקוחות הינה 24 שעות ביממה לכל מקרה בו הם צריכים לפרוץ מנעול או דלת.

במסגרת עבודתנו אנו מתעסק עם מנעולים ודלתות של כלי רכב, בתים, בתי עסק, כספות ועוד. אנו מתמחים בפריצת מנעולים בעלי צילינדר אחד ומעלה, כמו כן מתמחים בהחלפת מנעולים ישנים בחדשים, תיקון מנעולים ישנים, הרכבת מנעולים באתרים חדשים, החלפת דלתות ועוד.

את הידע המקצועי שלנו רכשנו לאורך השנים במסגרת לימודים מקצועיים בתחום, כמו כן במהלך השנים רכשנו ניסיון רב בזכות עבודות שונות שביצענו באתרים מגוונים. במהלך השנים מצאנו את עצמנו מתמודדים עם אתגרים רבים ומגוונים אשר לימדו אותנו כיצד להתמודד עם סיטואציות שונות ולפתור אותן על הצד הטוב ביותר. אנו מכיר בעובדה שעבור הלקוחות שלנו ועבור כל מי שפונה אלינו, הדבר החשוב ביותר הוא לקבל לא רק מענה מקצועי אלא גם שירות אדיב ומסור, שירות אמין מהרגע הראשון. לכן אנחנו מציעים ללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר שאני יכול להעניק להם, על מנת שיהיו שבעי רצון.

מה אתם מקבלים כשאתם מזמינים אותנו לעבוד אצלכם

כשאנחנו מגיעים לעבוד אצלכם, אתם נהנים משירות מהיר, אנו נוטים להגיע ללקוחות שלי בזמן, אלא אם כן אנחנו נמצאים במקרה חירום, ברור לנו שאף לקוח לא רוצה לחכות למנעולן שיפתח לו את הדלת או יפרוץ עבורו את המנעול. אנו מנסים להגיע בזמן ולהתאים את עצמנו לצרכים ולתנאים של לקוחותינו

בשלב הראשון אנו מאבחנים את הבעיה ומציעים ללקוחות מגוון פתרונות, מציעים להם את הפתרונות הטובים ביותר, אך יחד עם זאת אנחנו מציעים להם פתרונות שהם יכולים לעמוד בהם מבחינה תקציבית. אנחנו גובים מחירים נוחים לכל כיס, מתוך הבנה שעדיף לנו לקוח מרוצה שישלם פחות מאשר לקוח שירגיש שהוא שילם יותר ממה שהוא היה צריך. לאחר מכן אנו מבצעים את העבודה ובסופה אנו מעניקים ללקוח אחריות מלאה ומשאיר את הפרטים שלנו למקרה שיש צורך לקרוא לנו שוב.