כל מי שמכיר את עולם הדלתות מעט לעומק יודע, שיש לא מעט מנעולים וצילינדרים אשר יכולים להתאים לדלתות שונות. על כן, אין זה מפתיע שבעת החלפת מנעולים וצילינדרים, עולה שאלה באיזה מהם אנחנו נחליף את זה שקיים בדלת ומה יכול להתאים לדלת שלנו.

כל מנעול רציני יש לו צילינדר אשר מונע אפשרות לפרוץ את המנעול בצורות שונות. ישנם צילינדרים אשר יכולים לבטא התנגדות לקידוח ועל כן קשה מאוד לפרוץ אותם. כשאנחנו בוחנים אפשרות של החלפת מנעולים וצילינדרים, עלינו לוודא באיזה מבנה הם מגיעים, האם הם מתאימים למבנה הדלת ועד כמה הם חזקים.

דוגמאות לצילינדרים שונים שיכולים להתאים לדלת שלנו

צילינדר קלאסי הוא כזה שמוגן מפני קידוח, זאת בזכות העובדה שהוא עשוי פלדה. ניתן להתאים צילינדר זה למספר רב של דלתות, החל מדלתות פלדה, עץ, זכוכית ואלומיניום. ניתן להתאים לצילינדרים כאלה מפתחות שונים. מלבד זאת, יש למצוא צילינדרים מחוסמים, עם מבנים ייחודים אשר קשה לשכפל או להעתיק. חשוב לומר שישנם צילינדרים מתקדמים יותר עם פינים מיוחדים שמונעים כל אפשרות לקידוח ולפריצה.

כאמור אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של צילינדרים, החל מכאלה מצילינדרים משוננים, צילינדרים במבנה פרפר, צילינדרים אינטראקטיביים עם קומבינציות שונות למפתח ועוד.

בדרך כלל החלפת מנעולים וצילינדרים מתבצעת כשמחליפים דירה או מבנה, במקרה כזה מבצעים החלפה בשביל לוודא שהגורם ממנו רוכשים או שוכרים את המקום, לא שמר לעצמו מפתח ואז הוא יוכל להיכנס אליו מתי שירצה. כמו כן, נהוג לבצע החלפה של צילינדר או מנעול במקרה של פריצה או כשנגרם נזק לדלת. אז בשביל תחושת הביטחון מוטב להחליף את הצילינדרים והמנעולים.

כיצד ניתן למצוא מומחה להחלפת מנעולים וצילינדרים

לשמחתנו אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של גורמים אשר מתמחים בנושא. באינטרנט ניתן למצוא גורמים רבים אשר מתמחים בהחלפת מנעולים וצילינדרים בכל יישוב, עלינו רק לבחור מי מתאים עבורנו ומי יכול לבצע את העבודה בהקדם. הגורם בו נבחר צריך להציע לנו מגוון מנעולים וצילינדרים, וכן כמובן להיות גורם מוסמך, אמין ואחראי.

אם אתם מחפשים מומחה לשם החלפת מנעולים וצילינדרים באופקים ובכול באזור הדרום, אתם מוזמנים לפנות אל בית המפתח, ותקבלו שירות איכותי, מהיר ואמין.