העולם של תיקון דלתות עבר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות, הן בגלל הכלים והידע המקצועי אשר מנעולנים, פורצי דלתות וכן חברות להרכבה ותיקון דלתות רכשו והן בזכות השינויים שהתרחשו בעולם הדלתות כשלעצמו, חברות החלו להתקין דלתות מחומרים שונים ומגוונים, החלו לעצב דלתות בצורות שונות, כשהרעיון היה להציג דלתות מגוונות אשר יכולות להתאים למבנים שונים.

אנחנו יכולים לראות שינויים מרחיקי לכת בכל מה שקשור לתיקון דלתות, מעצם התפיסה שדלתות ניתן לתקן ולא חייבים להחליף אותן, אומנם לא פעם עולה השאלה האם זה נכון מבחינה כלכלית, מאחר ועלויות החלקים פחתה עם השנים והידע בנושא גדל, הרי שמשתלם יותר לתקן דלתות מאשר להתקין דלתות חדשות. כך זה יותר פשוט והרבה יותר זול.

כיצד מתקנים דלתות בצורה חכמה?

בשביל לתקן דלתות, ישנות או חדשות, ניתן לבצע מספר דברים:

  1. במידה ומדובר בדלתות עץ פנימיות, הרי שניתן לצבוע אותן או לבחון אפשרויות לחידוש העץ, כך ניתן לשפר את המראה שלה באופן ניכר. כמובן שהדבר תלוי במצב הדלת מלכתחילה.
  2. במידה ויש צורך לתקן את המנעולים של הדלת, הרי שזה מקרה קלאסי של תיקון דלת על ידי מנעולן. במקרה כזה, הוא יכול להחליף את המנעול וכן את הצילינדרים שלו במידת הצורך. התיקון יכול להתבצע גם בדלתות פנימיות וגם בדלתות חיצוניות. חשוב לציין שבמקרים מסוימים, אפשר להוסיף על גבי הדלת גם מנעול חיצוני, מבלי לגעת במערכת הפנימית של הדלת. כמובן שכל תיקון של הדלת יכול להתבצע בהתאם לעיצוב המבנה וכן למערכות שונות שתומכות בה, במידת הצורך.
  3. תיקון דלתות יכול לכלול גם שימון של הצירים, החלפתם ועוד. כל דבר שמאפשר לדלת לנוע בצורה נכונה, מבלי שייגרם נזק לדלת

בכל מקרה, כשאנחנו מזמינים מומחה לתיקון דלתות, עלינו להזמין איש מקצוע שיכול לבצע את העבודה בצורה אופטימאלית ובהתרעה קצרה. אנחנו יכולים למצוא מומחה בתיקון דלתות באופקים, נתיבות, שדרות, ובכל אזור הדרום וכמובן גם באזורים אחרים ברחבי הארץ. עלינו לוודא תחילה שמדובר באיש מקצוע אמין, מקצועי ויסודי.